Noclegi w Elblągu – Hotel Sowa

Hotel Sowa oferuje tanie i komfortowe noclegi w centrum Elbląga. Pobyt w naszym hotelu jest doskonałym wyborem zarówno dla turystów, jak i brygad pracowniczych czy drużyn sportowych. Elbląg położony jest w lokalizacji bardzo atrakcyjnej turystycznie, w pobliżu mamy Malbork, Zalew Wiślany i piękne jeziora. Codziennie można ruszać “w teren” i odkrywać piękno krajobrazu lub architektury. Z kolei wieczorem, przed noclegiem, warto pospacerować po centrum Elbląga, do którego można dojść pieszo w ciągu kilku minut.

Hotel w idealnej lokalizacji w centrum Elbląga

Nasz hotel położony jest w pobliżu najważniejszych punktów komunikacyjnych w Elblągu. Obok nas przejeżdża droga tranzytowa przez miasto, w odległości kilku minut spacerkiem znajduje się dworzec PKP i PKS. Za hotelem usytuowany jest bezpłatny parking dla Gości. Każdy może dotrzeć do nas bez najmniejszych kłopotów, niezależnie od tego czy przyjeżdża autobusem, pociągiem czy autem prywatnym.

Noclegi w atrakcyjnych cenach – Elbląg

Oferujemy dwa rodzaje pokoi – ekonomiczne oraz takie o wyższym standardzie. Większość pokoi jest dwuosobowa, część z nich ma możliwość dostawki. Posiadamy również dwa duże, komfortowe apartamenty dla bardziej wymagających Gości. Na każdego, od siódmej rano, czekają smaczne śniadania, wydawane w salach restauracyjnych. W godzinach popołudniowych serwujemy pyszne, domowe obiady oraz kolacje.