Organizacja imprez okolicznościowych – Elbląg

Świetna lokalizacja, pyszne jedzenie i przestronne sale restauracyjne – to wszystko składa się na wyjątkowo udaną imprezę okolicznościową. Jesteśmy położeni w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych – drogi tranzytowej prowadzącej przez Elbląg oraz dworców PKP i PKS. Dzięki temu wszyscy zaproszeni goście bez problemu dojadą na zorganizowane u nas przyjęcie. Dla zmotoryzowanych przygotowaliśmy bezpłatny parking, położony przy samym hotelu, dostępny dla naszych Gości przez całą dobę.

Imprezy okolicznościowe w Elblągu – chrzciny, rocznice, komunie

Hotel Sowa posiada 3 sale restauracyjne, w których organizowane są imprezy okolicznościowe. W zależności od zapotrzebowania i liczby Gości, możemy wykorzystać tylko jedną z sal lub zorganizować imprezę we wszystkich pomieszczeniach. Wszystko zależy od wyboru zamawiających. Możemy również wykorzystać salę bankietową, mieszczącą do 40 osób.

Organizujemy:

  • poczęstunki po ceremoniach pogrzebowych – od 27zł/os,
  • obiady po uroczystościach ślubnych, chrzciny – od 80zł/os,
  • imprezy firmowe, wigilie od – 80zł/os,
  • bankiety – od 80zł/os,
  • komunie – od 100zł/os.

Ponadto organizujemy imprezy ślubne, aranżując nasze pomieszczenia restauracyjne w jedną, dużą salę na wesele.

Pyszne i uroczyste obiady

Dla uczestników imprez okolicznościowych nasi kucharze przygotowują wyjątkowe i przepyszne dania obiadowe. Świetna kuchnia to od wielu lat nasz znak rozpoznawczy, przyciągający kolejnych Gości. Spróbujcie wyśmienitych potraw serwowanych przez naszych doświadczonych kucharzy! Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów imprez okolicznościowych – komunii, chrzcin czy też bankietów.