Organizacja wesel – Elbląg

Wesele jest jednym z najpiękniejszych i najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. My sprawimy, że ten dzień będzie wspaniały i wolny od jakichkolwiek trosk. Wesela organizujemy w naszych salach restauracyjnych, mogących pomieścić do 75 osób. Dodatkowo posiadamy mniejszą salę bankietową, w której można organizować imprezy okolicznościowe (chrzty, urodziny, rocznice ślubu) na około 40 osób. Koszt organizacji wesela zaczyna się od 145 złotych za osobę.

Uroczyste wesele w centrum Elbląga

WESEL/Wesela odbywają się w salach restauracyjnych na parterze budynku. Posiadamy trzy sale, jednak są one zbudowane w taki sposób, że przy odpowiedniej konfiguracji można bez problemu zorganizować w ich wnętrzu jedną, spójną imprezę. Sala na wesele sprzyja kameralnym uroczystościom w rodzinnym klimacie , dzięki czemu nasi Goście zawsze opuszczają zabawę z uśmiechem na twarzy. Wieloletnie doświadczenie organizacyjne naszej załogi sprawia, że każdy element wesela dopięty jest na ostatni guzik. Posiłki serwowane są wprost z naszej restauracyjnej kuchni, ich przygotowaniem zajmują się nasi doskonali kucharze.

Sala na wesele – Elbląg

Dla Gości weselnych oferujemy noclegi w niższych cenach, z kolei para młoda otrzymuje od nas gratis noc w apartamencie dla nowożeńców.W naszej sali weselnej organizujemy również mniej huczne uroczystości ślubne, bez całonocnej zabawy, a jedynie z obiadem dla rodziny i przyjaciół. Koszt tego typu imprezy zaczyna się już od 65 złotych za osobę.